Blijf

op de

hoogte

Image Alt Text

Direct

aanmelden

Onderwijs op afstand

Onderwijs op afstand

Sinds 16 maart zijn scholen in Nederland gesloten in verband met de Coronacrisis. Dit betekende dat alle scholen in het land plotseling moesten nadenken over hoe ze onderwijs op afstand aan konden bieden. Dit was ook op onze school het geval. 

Tijdens deze periode hebben we geprobeerd ouders zo goed mogelijk op de hoogte te houden van de manier waarop we op onze school met de situatie om zijn gegaan. Hoe begin je als je onderwijs op afstand op wil zetten? Hoe zorg je dat ouders voldoende handvatten hebben om hun kind daarin te begeleiden? Hoe zorg je dat je zicht houdt op de ontwikkeling van kinderen en hoe kun je in aanbod differentiëren? We hebben dit laten zien in video's bij de nieuwsbrief 't Zwammetje. Hier vindt u de video's makkelijk op een rijtje.

20 maart: Het opstarten van Onderwijs op Afstand

27 maart: Tips voor les op afstand

3 april: Monitoring en differentiatie

17 april: Ervaringen van ouders en leerkrachten

 

Kwaliteitskaart Onderwijs op Afstand

Om onze aanpak voor onderwijs op afstand goed in kaart te brengen hebben we een kwaliteitskaart gemaakt. Deze vindt u hier

Om ervaringen van ouders in beeld te brengen hebben we een vragenlijst uitgezet. De resultaten vindt u hier

 

Previous Article JONGLeren in het verkeer
Next Article Zeven jaar geleden