Maak

kennis met

onze school

Team

Onderstaand kunt u kennis met het huidige team van Cantharel.
Onderstaand kunt u lezen wie in welke groep werkzaam is en op welke dagen.

De groepsindeling van het schooljaar 2019-2020 is d.m.v. een mail gecommuniceerd met ouders/verzorgers.
Als u HIER klikt kunt u de brief lezen.

Directie

Patrick van den Hoorn
Directeur
Aanwezig op maandag t/m vrijdag
p.vandenhoorn@stichtingproo.nl

 

Interne begeleiding

Anita Huitema
Intern begeleider (interim)
Aanwezig op: woensdag
a.huitema@stichtingproo.nl
 

 

Leerkrachten

Mellanie Hendriks
Leerkracht groep 8
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
m.hendriks@stichtingproo.nl

 

Henrieke Huisman
Leerkracht groep 1/2a en 1/2b
Coördinator Bouw!
Lesdagen: maandag en dinsdag
h.huisman@stichtingproo.nl

 

Ernestine Kersbergen
Leerkracht groep 1/2a
Coördinator Ouderraad
Lesdagen: Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
e.kersbergen@stichtingproo.nl

 

Anne Middel
Leerkracht groep 4
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
a.middel@stichtingproo.nl

 

Bernadette Stoffer
Leerkracht groep 5/6
Leerkracht plusklas
Lesdagen groep 5/6: maandag, donderdag en vrijdag
b.stoffer@stichtingproo.nl

 

 

Dominique de Vogel
Leerkracht groep 3
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
d.devogel@stichtingproo.nl

 

Marja van Vuure
Leerkracht groep 1/2b
Cultuurcoördinator
Lesdagen: dinsdag t/m vrijdag
m.vanvuure@stichtingproo.nl

 

Herma van der Weide
Leerkracht groep 5/6
Schoolcontactpersoon
Lesdagen: dinsdag en woensdag
h.vanderweide@stichtingproo.nl

 

Ismaël Kaija
Leerkracht groep 7
Lesdagen: dinsdag t/m vrijdag
i.kaija@stichtingproo.nl

 

Onderwijsondersteunend personeel:

Onderwijsassistenten: Truus Riemens en Natascha den Hertog
Administratief medewerker: Ina Klaster
Conciërge: Erik Linnenkamp
Vakleerkracht GVO: Deborah Guijs
Vakleerkracht HVO: Jaqueline Zweering

 

Groepsindeling

Groep  Maandag  Dinsdag  Woensdag  Donderdag  Vrijdag
1/2a  Juf Ernestine  Juf Henrieke  Juf Ernestine  Juf Ernestine  Juf Ernestine
1/2b  Juf Henrieke  Juf Marja  Juf Marja  Juf Marja  Juf Marja
3  Juf Dominique  Juf Dominique  Juf Dominique  Juf Dominique  Juf Dominique
4  Juf Anne  Juf Anne  Juf Anne  Juf Anne  Juf Anne
5/6  Juf Bernadette  Juf Herma  Juf Herma  Juf Bernadette  Juf Bernadette
7    Meester Ismaël  Meester Ismaël  Meester Ismaël  Meester Ismaël
8  Juf Mellanie  Juf Mellanie  Juf Mellanie  Juf Mellanie  Juf Mellanie

 

School video

De schoolvideo is in ontwikkeling en zal later worden geüpload.

Sociale media

Onze school maakt geen gebruik van social media. Nieuws uit de groepen ontvangen ouders via 'Parro', onze oudercommunicatie app. 

Bent u hier benieuwd naar, vraag ouders van onze school naar hun ervaringen.