Maak

kennis met

onze school

Team

Maak kennis met het team van de Cantharel.
Onderstaand kunt u lezen wie in welke groep werkzaam is en op welke dagen.
De groepsindeling voor het komende jaar is ook bekend en d.m.v. een mail gecommuniceerd met ouders/verzorgers. Als u HIER klikt kunt u de brief lezen.

Directie

Patrick van den Hoorn
Directeur
Aanwezig op maandag t/m vrijdag
p.vandenhoorn@stichtingproo.nl

 

Interne begeleiding

Simona Balvert
Intern begeleider & didactisch coach
Leerkracht groep 7
Werkdagen: maandag, dinsdag en woensdag
Lesdagen: maandag en dinsdag
Ambulante dagen: dinsdag en woensdag
s.balvert@stichtingproo.nl
 

 

Leerkrachten

Mellanie Hendriks
Leerkracht groep 8
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
m.hendriks@stichtingproo.nl

 

Henrieke Huisman
Leerkracht groep 1/2a en 1/2b
Coördinator Bouw!
Lesdagen: maandag en dinsdag
h.huisman@stichtingproo.nl

 

Ernestine Kersbergen
Leerkracht groep 1/2a
Coördinator Ouderraad
Lesdagen: Maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
e.kersbergen@stichtingproo.nl

 

Joyce Jeensma
Leerkracht groep 4
Lesdagen: maandag en dinsdag
j.jeensma@stichtingproo.nl

 

Bernadette Stoffer
Leerkracht groep 5/6
Leerkracht plusklas
Lesdagen groep 5/6: maandag, donderdag en vrijdag
b.stoffer@stichtingproo.nl

 

Inge Versluis
Leerkracht groep 4
Lesdagen: woensdag, donderdag en vrijdag
i.versluis@stichtingproo.nl

 

Dominique de Vogel
Leerkracht groep 3
Lesdagen: maandag t/m vrijdag
d.devogel@stichtingproo.nl

 

Marja van Vuure
Leerkracht groep 1/2b
Cultuurcoördinator
Lesdagen: dinsdag t/m vrijdag
m.vanvuure@stichtingproo.nl

 

Herma van der Weide
Leerkracht groep 5/6
Schoolcontactpersoon
Lesdagen: dinsdag en woensdag
h.vanderweide@stichtingproo.nl

 

 

Ismaël Kaija
Leerkracht groep 7
Lesdagen: dinsdag t/m vrijdag
i.kaija@stichtingproo.nl

 

Onderwijsondersteunend personeel:

Onderwijsassistenten: Truus Riemens en Natascha den Hertog
Administratief medewerker: Ina Klaster
Conciërge: Erik Linnenkamp
Vakleerkracht GVO: Deborah Guijs
Vakleerkracht HVO: Jaqueline Zweering

 

Groepsindeling

Groep  Maandag  Dinsdag  Woensdag  Donderdag  Vrijdag
1/2a  Juf Ernestine  Juf Henrieke  Juf Ernestine  Juf Ernestine  Juf Ernestine
1/2b  Juf Henrieke  Juf Marja  Juf Marja  Juf Marja  Juf Marja
3  Juf Dominique  Juf Dominique  Juf Dominique  Juf Dominique  Juf Dominique
4  Juf Joyce  Juf Joyce  Juf Inge  Juf Inge  Juf Inge
5/6 Juf Bernadette Juf Herma Juf Herma Juf Bernadette Juf Bernadette
7 Juf Simona Juf Simona of
meester Ismaël
Meester Ismaël Meester Ismaël Meester Ismaël
8 Juf Mellanie Juf Mellanie Juf Mellanie Juf Mellanie Juf Mellanie

 

School video

De schoolvideo is in ontwikkeling en zal later worden geüpload.

Sociale media

Onze school maakt geen gebruik van social media. Nieuws uit de groepen ontvangen ouders via 'Parro', onze oudercommunicatie app. 

Bent u hier benieuwd naar, vraag ouders van onze school naar hun ervaringen.